479. MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA, przed 1935

1,000.00

Olej, złocenie, deska; 3,5 x 2,5 cm, wewnętrzna ramka z wytłaczanej mosiężnej blachy 6,5 x 5 mm, zewnętrzna drewniana , złocona 14,5 x 13,5 cm
Na odwrocie ołówkiem: Pamiątka dla mojej mamy Anny Procner, która dostała na chrzcie w 1935 od swojej chrzestnej matki Lidii Kułak-Kułakowskiej, obraz na drewnie stary
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 226, 14.10.2023