312. KIELISZEK DO JAJKA, Francja, Paryż, Stephane Prudhomme, pocz. XX w.

375.00

Srebro, waga 19,8 w. wys. 5,4 cm
Puncowanie: kaduceusz między literami S P; cecha gwarancyjna

Cena wywoławcza 250

Estymacja 500 – 600

Aukcja 229, 03.02.2024