1,200.00 zł
RÓŻE W SZKLANYM WAZONIE, 1996
Olej, płótno; 40,5 x 40,5 cm
Sygnowany l.d.: D. Adamiec 1996
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Grafiki w Katowicach w 1966 r.
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 2000 – 2500
Aukcja 226, 14.10.2023