201. Dorota FALKOWSKA-ADAMIEC

1,200.00

RÓŻE W SZKLANYM WAZONIE, 1996

Olej, płótno; 40,5 x 40,5 cm
Sygnowany l.d.: D. Adamiec 1996

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Grafiki w Katowicach w 1966 r.
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 226, 14.10.2023