208. SERWIS DO KAWY “KAJTEK”, Polska, Pruszków, lata 60. XX w.

400.00

Proj. Zofia Galińska, 1961
Porcelit, kobalt podszkliwny, złocenie, w składzie: dzbanek (18 cm). mlecznik (11 cm), cukiernica (7 cm), 6 filiżanek (wys. 5 cm), ze spodkami (11 cm)
Sygnowany złotym drukiem drukiem: ZPS / znak wytwórni / Pruszków / Made in Poland
Stan: mlecznik ze szczerbką
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600

Aukcja 226, 14.10.2023