199. Józef WASIOŁEK

1,250.00

WIEJSKA DROGA

Olej, pilśnia; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: J. Wasiołek
Cena wywoławcza 1250
Estymacja 1600 – 1800

Aukcja 226, 14.10.2023