273. Józef WASIOŁEK

1,200.00

KWIATY W BIAŁYM WAZONIE

Olej, pilśnia; 63 x 48 cm
Sygnowany l.d.: J. Wasiołek

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1900 – 2000

Aukcja229, 03.02.2024