272. Józef WASIOŁEK

1,000.00

KWIATY W NIEBIESKIM WAZONIE

Olej, płótno; 54 x 40 cm
Sygnowany l.d.: J. Wasiołek

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1600 – 1800

Aukcja229, 03.02.2024