Wilhelm SPIETH

1,320.00

BŁĘKITNY MECZET W STAMBULE, 1939

Olej, tektura; 55 x 65 vm
sygnowany p.d.; WS / 1939
Ma odwrocie: Istanbul / Moschee am original Bazar / über Portal: Wilhelm Spieth” / Arabisch geschrieben / napis alfabetem arabskim; stempel wytwórcy przyborów malarskich: 15 / 66 x 54 cm / Schmincke /

Düsseldorf / CK