045. Muriel ROSE

400.00

WENECJA

Olej, tektura; 18,5 x 23 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Muriel Rose
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 700

Aukcja 226, 14.10.2023