228. PEJZAŻ Z DROGĄ PRZED ZAMKIEM, poł. XIX w.

1,900.00

Malarz nierozpoznany

Olej, deska parkietowana; 59,5 x 83,5 cm
Obraz w stylu pejzaży holenderskich XVIII w.

Cena wywoławcza 1900

Estymacja 2600 – 3000

Aukcja 229. 03.02.2024