HOLENDERSKI OKRĘT NA WZBURZONYM MORZU, 1864

1,800.00

Malarz amsterdamski

Olej, płótno; 34 x 50 cm

Sygnowany p.d.: Amsterdam / AW 64; (…) seinem Th Fort