PORTRET PANI LOTT, ŻONY STARSZEGO INSPEKTOWA BUDOWLANEGO, poł. XIX w.

3,000.00

Malarz nieniecki

Olej, płótno naklejone na tekturę; 52 x 43,5 cm (owal)
Na odwrocie papierowa nalepka z napisem piórem: Frau Oberbaurat Lott.; wytłaczana nalepka zakładu ramiarskiego H. Engelbert w Bremie