554. Tadeusz WIERZBICKI

450.00

BZY, ok. 1930

Olej, tektura, 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: T. Wierzbicki

Cena wywoławcza 450

Estymacja 800 – 1000

Aukcja 232