11,000.00 zł
UŁAN, 1924
Akwarela, papier; 27,5 x 33 cm (w świetle ramy) Sygnowany p.d.: Z. Rozwadowski 1924
Cena wywoławcza 11000
Estymacja 18000 – 20000
Katalog Aukcyjny