091. Zygmunt ROZWADOWSKI

11,000.00

UŁAN, 1924

Akwarela, papier; 27,5 x 33 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: Z. Rozwadowski 1924

Cena wywoławcza 11000

Estymacja 18000 – 20000