Antoni TRZESZCZKOWSKI

7,537.56

POLSKI LANSJER PIERWSZEGO PUŁKU GWARDII CESARSKIEJ

Akwarela, papier; 34 x 25,5 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: Trzeszczkowski; napis p.d.; „placówka ułańska”