041A. Antoni TRZESZCZKOWSKI

4,000.00

DWA KONIE

Olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 30 cm
Sygnowany p.d.: Trzeszczkowski

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 8000 – 9000