4,000.00 zł
DWA KONIE
Olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 30 cm Sygnowany p.d.: Trzeszczkowski
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 8000 – 9000
Katalog Aukcyjny