Erno ERB

24,000.00

PROCESJA WE LWOWIE

Olej, tektura; 38,5 x 56 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: E Erb

Procesja znajduje się na zbiegu ulic Grodeckiej i Janowskiej. W tle widać wieżę kościoła św. Anny.