006. Wiktor KORECKI

3,000.00

PEJZAŻ ZIMOWY

Olej, tektura; 24,5 x 35,5 cm

Sygnowany p.d.: Wiktor Korecki

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 5000 – 6000