1,800.00 zł
PASTUSZKOWIE PRZY OGNISKU, 1958
Olej, pilśnia; 103 x 122 cm Sygnowany p.d.: R. Wilkosz / 1958. Cena wywoławcza 1500 Estymacja 2200 – 2500 ◙ droit de suite