443. Roman WILKOSZ

1,000.00

PASTUSZKOWIE PRZY OGNISKU, 1958

Olej, pilśnia; 103 x 122 cm
Sygnowany p.d.: R. Wilkosz / 1958.

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 2200 – 2500