217. Dariusz WĄSOWICZ

300.00

TRZY STOGI SIANA NA STRUMIENIEM

Olej, pilśnia; 42 x 31 cm

Sygnowany p.d.; D. Wąsowicz

Cena wywoławcza 300

Estymacja 600 – 700

Aukcja 2229, 03.03.2024

Dariusz WĄSOWICZ

1910 Warszawa – 1973