50. Seweryn BIESZCZAD

3,500.00

PRZEDWIOŚNIE

Akwarela, papier; 35 x 50 cm
Sygnowany l.d.: S. Bieszczad
Oprawiony
Cena wywoławcza 3500
Estymacja 5000 – 6000

Numer pozycji

50