039. Antoni TRZESZCZKOWSKI

5,000.00

SIWEK NA PASTWISKU

Olej, płótno; 32 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Trzeszczkowski

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 8000 – 9000

aukcja 231, 13.04.2024r.