ZEGAREK NA RĘKĘ SIXTIES SPEZIMATIC, Niemcy, Glashütte, ok. 1965

1,800.00

Złocony, śr. 35 mm, z datownikiem
Sygnowany na tarczy Glashütte / Spezimatic / 26Rubis; na kopercie: GUB / Edelstahlboden / Stossgesichert / Plaque 20 Mikrometer / Wassergeschütz / made in Germany / 349842