ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Rosja, Wostok, ok. 1970

180.00

Złocony, 38 x 38 mm
Sygnowany na tarczy; Wostok / 17 jewels / made in USSR; na kopercie: shockproof balance / dust proof
Skórzany pasek