ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Rosja, Poljot, ok. 1975

180.00

Złocony; 35 x 37 cm,z datownikiem
Sygnowany na tarczy: Poljot / 23 jewels / Automatic / Made in USSR; na kopercie: 005381
skórzany pasek