010. VERAIKON, Watykan, XIX w.

200.00

Miedzioryt, płótno; 31,5 x 25,5 cm
Santamaria inc. Milano / Vera Effiges Sacri Vultus Domini Nostri Jesu Christi / que Rome in Sacrosancta Basilica S. Petri in Vaticano religiosissime asservatur et colitur; pieczęć watykańska z napisem Gratis, pieczęć lakowa
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400

Aukcja 223, 17.06.2023