399. Stanisław FABIAŃSKI

1,200.00

NOKTURN – WISŁA Z WIDOKIEM NA WAWEL, 1922

Akwarela, gwasz, karton; 38,5 x 54,5 cm
Sygnowany l.d.: St. Fabijański Kraków 1922.

Obraz w pięknej, secesyjnej stylistyce.

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 3000 – 3500