001. Jerzy KOSSAK

23,600.00

POLOWANIE PAR FORCE

Olej, tektura; 54 x 77 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Kossak / 1937
Na odwrocie stempel i sygnatura autorska

Cena wywoławcza 23600
Estymacja 30000 – 35000

Aukcja 223, 17.06.2023