DAMA Z KAWALEREM GRAJĄCYM NA FLECIE wg Watteau, ok. 1900

2,400.00

Malarz francuski

Olej, płótno; 55,5 x 46,5 cm

Na odwrocie stepem paryskiego składu przyborów malarskich L. Aube