Stanisław DYBOWSKI

15,080.73

INSPEKTY PRZY KLASZTORZE FRANCISZKANÓW W KAZIMIERZU DOLNYM, ok. 1930

Olej, tektura; 110 x 66 cm

Sygnowany p.d.: _St.Dybowski_