627.90 zł
ZAKLINACZE NIEBIESKIEJ KULI, 1997
Akwarela, gwasz, kolaż, papier; 26,2 x 37,5 cm
Sygnowany p.d.: Zaklinacze / niebieskiej / kuli / Sobkowiak 97
Tadeusz SOBKOWIAK
ur. 1955 Poznań
W 1986 ukończył PWSSP w Poznaniu, w pracowni J. Świtki. Prezentował swe prace na wystawie Ekspresja lat 80 w sopockim BWA. Uprawia malarstwo, rysunek, tworzy kolaże. Maluje duże obrazy szerokimi pociągnięciami pędzla, używa mocnych, wyrazistych kolorów.