1,250.00 zł
PEJZAŻ Z GÓRSKIM JEZIOREM
Olej, płótno; 50 x 82 cm
Sygnowany l.d.: (L)indner
Carl LINDNER
1840 -1883
Pejzażysta niemiecki. Specjalizował się w malowniczych widokach górskich z wodą.
Cena wywoławcza 1250
Estymacja 1800 – 2000
Aukcja 215, 17.09.2022