850.00 zł
SANIE W ŚNIEGU
Akwarela, papier; 20 x 32,5 cm
Sygnowany p.d.: E.Butowicz
Oprawiony
Malarz czynny w latach trzydziestych, tworzący w stylu bliskim Adama Setkowicza.
Cena wywoławcza 700
Estymacja 900 – 1000
Aukcja 215, 17.09.2022