1,600.00 zł
GŁOWA SIWKA W UPRZĘŻY, 1993
Olej, płótno; 24 x 18,5 cm
Sygnowany l.d.: E Mesjasz 93
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 1800
Aukcja 215, 17.09.2022