Christo STEFANOFF-MENDOLY

2,520.00

KWIATY

Olej, płótno; 70 x 50 cm

Sygnowany p.d.: Stefanoff

Christo STEFANOFF-MENDOLY

1898 – 1966

Malarz pochodzenia bułgarskiego, studiował na Akademii Krakowskiej. W latach 1938-1939 miał wystawy w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.