300.00 zł
ZAUŁEK NA STARÓWCE, 1948
Akwarela, papier; 24 x 18 cm
Sygnowany p.d.: Nargiełło / 1948 r.
Oprawiony
Cena wywoławcza 300
Estymacja 500 – 600
Stefan NARGIEŁŁO
ur. 1930
Malarz, grafik, warszawski. Absolwent (1957) warszawskiej ASP. zajmował sie tez grafiką reklamową i projektowaniem książek.