543. Stefan NARGIEŁŁO

300.00

ZAUŁEK NA STARÓWCE, 1948

Akwarela, papier; 24 x 18 cm

Sygnowany p.d.: Nargiełło / 1948 r.

Oprawiony

Cena wywoławcza 300

Estymacja 500 – 600

Stefan NARGIEŁŁO

ur. 1930

Malarz, grafik, warszawski. Absolwent (1957) warszawskiej ASP. zajmował sie tez grafiką reklamową i projektowaniem książek.