091. Cezary PASZKOWSKI

220.00

DŁUGI TARG W GDAŃSKU

Akwaforta, papier, 21,5 x 25 cm (odcisk płyty)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Gdańsk, Długi Targ, akwaforta E.A. C.Paszk.; sucha pieczęć: CP Imprimante Cezary Paszkowski

Oprawiona

Cena wywoławcza 100

Estymacja 300 – 400

Aukcja 213, 25.06.2022

Cezary PASZKOWSKI

ur. 1948 Gdańsk

Malarz i grafik, profesor ASP w Gdańsku. Studiował w gdańskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych. Dyplom uzyskał w 1973 r. w pracowni Rajmunda Pietkiewicza. Kieruje Katedrą Grafiki Warsztatowej, prowadzi Pracownię Obrazu Cyfrowego.