4,000.00 zł
POSTAĆ W MASCE I SIEDZĄCA KOBIETA, 1954
Z cyklu Komedia ludzka
Litografia barwna, papier; 25 x 33 cm
Sygnowany czerwona kredką p.d.: Picasso
Oprawiony
Z: Verve, nr 29/30, odb. Mourlot, wyd. E. Teriade, Paris, 1954
Certyfikat Collectors Gropup Inc.
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 9000 – 10000
Aukcja 212, 14.05.2022