173. Pablo PICASSO

4,000.00

POSTAĆ W MASCE I SIEDZĄCA KOBIETA, 1954

Z cyklu Komedia ludzka

Litografia barwna, papier; 25 x 33 cm

Sygnowany czerwona kredką p.d.: Picasso

Oprawiony

Z: Verve, nr 29/30, odb. Mourlot, wyd. E. Teriade, Paris, 1954
Certyfikat Collectors Gropup Inc.

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 9000 – 10000

Aukcja 212, 14.05.2022