Maria SYSKA

1,255.79

RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE, 1956

Akwarela, papier; 14 x 19 cm

Sygnowany p.d.; M. Syska

Oprawiony

Maria SYSKA

ur. 1932