3,600.00 zł
PARA
Tusz, piórko, akwarela, papier; 32,5 x 22,8 cm
Sygnowany l.d.: maja
Oprawiona
Cena wywoławcza 3500
Estymacja 4500 – 5000
Aukcja 208, 11.12.2021