095. Maja BEREZOWSKA

3,600.00

PARA

Tusz, piórko, akwarela, papier; 32,5 x 22,8 cm

Sygnowany l.d.: maja
Oprawiona

Cena wywoławcza 3500

Estymacja 4500 – 5000

Aukcja 208, 11.12.2021