1,500.00 zł
ŚPIĄCA, k. XX w.
Olej, płótno; 33 x 41 cm
Sygnowany p.d.: F. Serre
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1900 – 2000
Aukcja 208, 11.12.2021
Archiwum