Stanisława POPRZECZKO

3,706.34

KWITNĄCE WIŚNIE, 1993

Olej, płótno; 54 x 65,5 cm

Sygnowany p.d.; St. Poprzeczko, l.d.; 1993

Stanisława POPRZECZKO 1923 – 2017 Warszawa

Sanitariusza AK ps. Kruszyna, nauczycielka, utalentowana malarka. Malowała kwiaty i wiejskie pejzaże.