3,706.34 zł
KWITNĄCE WIŚNIE, 1993
Olej, płótno; 54 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.; St. Poprzeczko, l.d.; 1993
Stanisława POPRZECZKO 1923 – 2017 Warszawa
Sanitariusza AK ps. Kruszyna, nauczycielka, utalentowana malarka. Malowała kwiaty i wiejskie pejzaże.