Władysław ZAWADZKI

4,941.79

PLAŻA W POLANCE REDŁOWSKIEJ, 1947

Akwarela, papier; 25 x 31,5 cm

Sygnowany l.d.: Kochanemu Panu Stasiowi / w dowód szczerej sympatii / dn 25.XII.1954 r. / W. Zawadzki / Gdynia – Polank Redłowska / 1947 r.

Władysław ZAWADZKI 1910 -1964

Pejzażysta. Absolwent (1932) warszawskiej ASP.