354.00 zł
SŁOWIAŃSKA IZIS
Akwaforta; 113 x 82 mm (kompozycja)
Sygnowany z płyty p.d.: JHW; ołówkiem pod ryciną: „Słowiańska Izis: / J. Habrik-Wiśniewska
Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA
1887 – 1964