472.00 zł
PARK W ŁAŃCUCHOWIE
Akwaforta, akwatinta, papier; 13 x 18 cm (kompozycja)
Sygnowany z płyty p.d.: HP; ołówkiem pod ryciną: „Widok parku w Łańcuchowie J. Habrik-Wiśniewska
Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA
1887 – 1964