Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

472.00

PARK W ŁAŃCUCHOWIE

Akwaforta, akwatinta, papier; 13 x 18 cm (kompozycja)

Sygnowany z płyty p.d.: HP; ołówkiem pod ryciną: „Widok parku w Łańcuchowie J. Habrik-Wiśniewska

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964