Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

354.00

MADONNA KARMIĄCA

Akwaforta, akwatinta; 9 x 7 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: J. Habrik-Wiśniewska

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964