5,250.00 zł
NOLI ME TANGERE, 1 poł. XVIII w.
Olej, płótno dublowane; 58,5 x 70,5 cm
Na odwrocie papierowa nalepka wypełniona piórem: G1204 / (…)galerie / Ch. van Loo / CADKE
Pierwowzór obrazu sprzedawany był w 2009 r. na aukcji domu aukcyjnego Schloss Ahlden wraz z pendentem przedstawiającym Chrystusa i Samarytankę przy studni.