PATERKA NA SŁODYCZE, Polska Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1960

540.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba 3; śr. 15 cm

Puncowanie: 3, głowa w chuście, W; WW/S