1,180.00 zł
Koperta złota, próba 750; śr. 18 mm
Sygnowany na tarczy: RORA / 17 Rubis / INCABLOC / SWISS MADE
Puncowanie: 638 / 1009 / 213; 18K/750; głowa w lewo
Skórzany pasek