ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Rora

1,180.00

Koperta złota, próba 750; śr. 18 mm

Sygnowany na tarczy: RORA / 17 Rubis / INCABLOC / SWISS MADE

Puncowanie: 638 / 1009 / 213; 18K/750; głowa w lewo

Skórzany pasek